De skippers van siluskip behaalden heel wat medailles op het YT, EK, en Masters 2013 in Denemarken

0 Winning team YT + coachesEuropean Youth Tournament 12-14 Female Teams

Overall : Zilver voor het team van Ina Redant, Wietske Kesteleyn, Jana De Coster en Yoni Geens

Single Rope Pair FreestyleGoud voor het team van Ina Redant, Wietske Kesteleyn, Jana De Coster en Yoni Geens

Single Rope Team FreestyleZilver voor het team van Ina Redant, Wietske Kesteleyn, Jana De Coster en Yoni Geens

Double Dutch Single Freestyle: Brons voor het team van Ina Redant, Wietske Kesteleyn, Jana De Coster en Yoni Geens

Double Dutch Pair FreestyleBrons voor het team van Ina Redant, Wietske Kesteleyn, Jana De Coster en Yoni Geens

European Championships 15+ Mixed Teams

0 Winning team EKOverall: Zilver voor het team van Zoë Christiaens, Evelyn De Varé, Pieter-Jan De Backer, Lode D’hollander en Ellen De Schryver

Single Rope Speed and Double Under Relay: Goud voor het team van Zoë Christiaens, Evelyn De Varé, Pieter-Jan De Backer, Lode D’hollander en Ellen De Schryver

Double Dutch Speed Relay: Brons voor het team van Zoë Christiaens, Evelyn De Varé, Pieter-Jan De Backer, Lode D’hollander en Ellen De Schryver

Single Rope Pair Freestyle: Goud voor het team van Zoë Christiaens, Evelyn De Varé, Pieter-Jan De Backer, Lode D’hollander en Ellen De Schryver
 
Single Rope Team Freestyle: Brons  voor het team van Zoë Christiaens, Evelyn De Varé, Pieter-Jan De Backer, Lode D’hollander en Ellen De Schryver
 
Double Dutch Single Freestyle: Goud voor het team van Zoë Christiaens, Evelyn De Varé, Pieter-Jan De Backer, Lode D’hollander en Ellen De Schryver
 
Double Dutch Pair Freestyle: Zilver voor het team van Zoë Christiaens, Evelyn De Varé, Pieter-Jan De Backer, Lode D’hollander en Ellen De Schryver
 

European Masters Female

Speed 3 minutes: Zilver voor Ellen De Schryver

European Masters Male

Overall: Goud voor Lode D’hollander

Overall: Zilver voor Pieter-Jan De Backer

Speed 30 seconds: Brons voor Lode D’hollander

Speed 3 minutes: Goud voor Pieter-Jan De Backer

Speed 3 minutes: Zilver voor Lode D’hollander

Freestyle: Goud voor Lode D’hollander