Siluskip behaalt schitterende resultaten op het PK Masters

In het weekend van 17-18 oktober vond in Berlare het PK Masters plaats. Onze club stond in voor de organisatie.

Het werd een topweekend met maar liefst 3 provinciale kampioenen.

Laurena Van Leeuwen en Pieter- Jan De Backer werden kampioen in de 15+ categorie en Naomi Van Avermaet is  kampioen bij de 12-14 jarigen!

Persfoto's-BKA-Masters-1

DSCN4273

 

 

De volledige resultaten:

 Zaterdag 17-10-2015 Provinciaal Kampioenschap Masters (A-stroom) voor 15+. 

Siluskip coaches : Dorien De Smet – Evelyn De Varé – Silke De Prins 

Overall meisjes: 

Laurena Van Leeuwen: 1e plaats
Yoni Geens: 3e plaats
Jellien Maes: 4e plaats
Ine Billiet: 6e plaats
Wietske Kesteleyn: 10e plaats
Zoë Christiaens: 13e plaats
Ina Redant: 17e plaats
Marie Vijverman: 39e plaats
Hellen Vermeulen: 54e plaats
Luna De Vlam: 77e plaats 

 Overall jongens:

Pieter-Jan De Backer: 1e plaats
Jelle Van Heesbeke: 2e plaats
Alec Meysami Fard: 3e plaats
Domien De Beul: 4e plaats
Jelle Christiaens: 7e plaats 

De top 10 van beiden selecteerden zich voor het Belgisch Kampioenschap op 21 november 2015. 

Er werden ook nog skippers geselecteerd voor individuele onderdelen:

Zoë Christiaens: 30sec en freestyle
Lode D’hollander: freestyle 

Zondag 18-10-2015 Provinciaal Kampioenschap Masters (A-stroom) voor Beloften. 

Siluskip coaches : Lode D’hollander – Dorien De Smet – Jelle Christiaens 

 Overall meisjes: 

Naomi Van Avermaet: 1e plaats
Lynn Van Dooren: 3e plaats
Evelien Bracke: 4e plaats
Océanie Foubert: 6e plaats
Jana De Paepe: 8e plaats
Jana Baeyens-De Bock: 15e plaats
Jana Nelis: 18e plaats
Julchen De Bondt: 19e plaats

De top 10 selecteerden zich voor het Belgisch Kampioenschap op 21 november 2015. 

Zowel bij onze 15+ skippers als beloftenmeisjes werden enkele deelmedailles gesprongen.

PK Masters 17 en 18 oktober. Opgelet – Wegenwerken

In het weekend van 17 en 18 oktober vinden in de sporthal van Berlare de Provinciale Kampioenschappen Masters 15+ en beloften plaats.

Hou rekening met volgende wegenwerken:
1. werkzaamheden thv brug Beervelde E17: http://wegenenverkeer.be/werken/werken-op-de-n407-lokeren-brug-e17

2. wegen- en rioleringswerken thv kruispunt Kamershoek-Meerskant (Zele/Berlare). Plaatselijke omleiding volgen en via Donkmeer naar sporthal van Berlare rijden!

18+ groep start op dinsdag 8 september

Vanaf dinsdag 8 september kunnen ook de 18+ers opnieuw van start gaan.
Inschrijven kan vanaf nu on line.

 

Siluskip behaalde prachtige resultaten op YT-IOT-EK in Idar-Oberstein!

Siluskip vaardigde 20 ropeskippers af voor deelname aan de Europese wedstrijden in Idar-Oberstein (Duitsland).

International Open Tournament Teams

Op vrijdag 31 juli 2015 kwamen de leden van team Domien in actie op het IOT met deze mooie resultaten:

Ons 15+ mixed team behaalde overall een BRONZEN medaille!

Ze wisten ook enkele deelmedailles te bemachtigen!

Per onderdeel zag dat er zo uit:
Brons voor single rope speed!
Brons voor double dutch speed!
Brons voor single rope met 2!
4e plaats voor single rope met 4!
Zilver voor double dutch met 3!
Goud voor double dutch met 4!

Goed gedaan Domien, Ina, Jellien, Luna en Ana (onder leiding van Liesbet Cornelis).

 

Youth Tournament Teams

Op vrijdag 31 juli 2015 hadden onze beloftenmeisjes hun wedstrijd op het YT.

Onze beloften behaalden bij de meisjesteams overall een ZILVEREN medaille met maar 1 rankingpunt verschil op plaats 1!

Ook zij wisten heel wat deelmedailles te bemachtigen!

Per onderdeel zag dat er zo uit:
Brons voor single rope speed!
Goud voor single rope met 2!
Goud voor single rope met 4!
Goud voor double dutch met 3!
Zilver voor double dutch met 4!

Proficiat Naomi, Océanie, Jana, Julchen en Kyana (onder leiding van Lode D’hollander).

 

 

 

EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

TEAMS

Op zaterdag 1 augustus begon het Europees kampioenschap voor teams en kwamen zowel ons meisjesteam als ons mixed team aan de beurt op het EC. Hieronder een impressie van de resultaten:

 

Ons mixed team met Lode, Yoni, Jelle, Pieter-Jan en Ilse behaalden op 10 deelnemende teams overall een ZILVEREN medaille EC Mixed Teams 15+!

Per onderdeel zag dit er zo uit:

Goud voor single rope speed!
4e plaats voor double dutch speed!
Zilver voor single rope per 2!
Brons voor single rope per 4!
Goud voor double dutch per 3!
Brons voor double dutch per 4!

Dikke proficiat!

Ons meisjesteam moest het opnemen tegen 19 andere teams met heel wat concurrentie van de andere Europese landen! Ook voor hen was het een bewogen dagje maar ze behaalden overall een mooie top 10 plaats! Ze werden 8ste!

Per onderdeel werd de top 5 afgeroepen. Onze meisjes wisten zich in de top 5 te springen voor onderstaande onderdelen:

Zilver voor single rope speed (met zelfs een nieuw Belgisch speedrecord!)!
5de plaats voor double dutch speed!

Goed gedaan Zoë, Ine, Laurena, Wietske en Evelyn (onder leiding van Liesbet Cornelis).

 

EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

MASTERS (INDIVIDUEEL)

(onder leiding van Liesbet Cornelis)

 

Dat zondag 2 augustus een belangrijke dag zou worden voor onze 6 masterskippers was een feit.

Resultaten Dames Masterskippers:

Overall hadden we 2 deelnemers: Yoni en Laurena.

Ine nam enkel deel aan de speedproef 30 seconden.

Laurena veroverde het ZILVER!! Vice- Europees kampioen!

Op 31 deelnemers werd Yoni knap 7de!

Per onderdeel wisten de Siluskip meisjes ook enkele top 5 plaatsen te bemachtigen:

Op 30 seconden speed behaalde Ine een BRONZEN medaille!
Op 3 minuten speed werd Laurena 5de en Yoni behaalde BRONS!
Voor freestyle behaalde Laurena een BRONZEN medaille!

 

Resultaten Jongens Mastersskippers:

In de jongenscategorie waren er overall 21 deelnemers. Voor Siluskip namen Lode, Jelle en Pieter-Jan deel!

Pieter-Jan is EUROPEES KAMPIOEN!!!

Lode behaalde een ZILVEREN medaille! Vice- Europees kampioen!!

Jelle werd mooi 6de!

Op de onderdelen wisten onze jongens ook enkele top 5 plaatsen te behalen!

Op 30 seconden speed werd Lode 5de en Jelle behaalde BRONS!
Op 3 minuten speed werd Lode 4de, Pieter-Jan behaalde ZILVER!
Voor freestyle behaalde Lode de ZILVEREN medaille en Pieter-Jan behaalde GOUD!

 

Siluskip blikt heel tevreden en trots terug op deze Europese wedstrijden!

Proficiat aan onze 20 skippers, proficiat aan coach Lode en coach Liesbet.

Grote dank aan Silke De Prins.

Kijktraining op zondagavond 26 juli

Op zondagavond 26 juli is iedereen uitgenodigd in de trainingszaal van Siluskip (Lange Akker, via de overdekte parking sporthal).
Onze 20 geselecteerde ropeskippers zijn volop aan het trainen voor hun deelname aan YT/IOT/EC.
Jouw steun en succeswensen mogen niet ontbreken op hun ‘kijktraining’! Kom hen aanmoedigen op 26 juli vanaf 18u45!
WELKOM!

Geschiktheidsattest voor sportbeoefening 2015-2016

Het geschiktheidsattest voor sportbeoefening voor het seizoen 2015 – 2016 vind je terug op de pagina met documenten.
Voor alle wedstrijdskippers is dit document vereist.

Toekomstvisie XL Sport

Je kan het document met de toekomstvisie van XL Sport hier downloaden.

 

SIluskip te zien op Tv Oost

Op zaterdag 16 mei vond in Dendermonde de Democup plaats en TV Oost was er bij.